خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
خانه

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. کنترل کیفیت

We hope Hongrun company could have a good beginning in business, and we will keep a long-term cooperation with your company.

—— Sukhraj

Your goods are superior in quality compared with those of other manufacturers. We always have faith in the quality of your products.

—— REMESH

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

Longkou Hongrun Packaging Machinery Co.، Ltd با توجه به کیفیت محصولات بالا و خدمات پس از فروش عالی، شرکت ما در میان مشتریان ما شهرت خوبی دارد. محصولات به سراسر جهان صادر شده است و در بین مشتریان داخلی و خارجی به شدت ستایش می کنند. خدمات عالی ما بعد از فروش همیشه می تواند پشتیبانی فنی به طور منظم را به مشتریان خود تضمین کند.

1. کارگران تولید و عملیات باید به شدت از این روند پیروی کنند. با توجه به الزامات، با توجه به نقشه ها، با توجه به استاندارد عمل می کنند. اگر شما نمی فهمید، باید به وضوح از فهمیدن و ایجاد تولید بپرسید. اگر عملیات بر اساس نقشه ها و استانداردهای فنی صورت نگیرد، عواقب آن مسئولیت اپراتور خواهد بود. محصولات مجدد پرداخت نمی شود و تاخیر تولید دو برابر نخواهد شد. در صورت تخلیه محصول، قیمت معادل باید طبق قیمت مواد خام پرداخت شود. بر این اساس، مدیر کل با توجه به شرایط مورد توجه قرار خواهد گرفت.
2. محصولات تولیدی غیر سازگار را تولید نکنید، محصولات غیر سازگار به فرآیند منتقل نخواهند شد و محصولات غیر سازگار را قبول نخواهند کرد. به این ترتیب، شما تولید محصولات نامحدود را انجام نمی دهید، محصولات غیرقابل قبولی را که از جاده قبلی منتقل شده اند، قبول نکنید و محصولات غیرقابل قبول را به فرآیند بعدی انتقال ندهید. کیفیت محصول که از جاده قبلی منتقل شده، مسئولیت چک کردن و چک کردن آن است. اگر آن را بررسی نکنید، ضرر ناشی از ساعت کاری مسئول دریافت کننده خواهد بود.
3. اطمینان از ردیابی محصول. در فرایند تولید، فرآیندهای مشخصی وجود دارد و تولید کنندگان باید علامت های تولید را با توجه به الزامات خاص تولید کنند و نباید فراموش شوند و یا از دست رفته باشند. پس از پیدا کردن، هیچ کس مشخص نیست، هر بار کسر 100 یوان.
4. دقت دستگاه های فعلی و سنج ها را برای مطابقت با استانداردهای تولید بررسی کنید. از بین بردن زباله و انجام دوباره کار ناشی از فقدان دقت در وسایل و اندازه گیری. از دست دادن محصول و بازپرداخت محصول، مسئولیت اپراتور است. مشخص شده است که دقت وسایل و اندازه گیری ها باید بلافاصله گزارش شود.
5. بازرسی پرسنل تمام وقت و پرسنل مدیریت از زمان به زمان به بازرسی تصادفی از هر فرایند، نشان می دهد که مشکلات کیفیت، اپراتور را مجبور می کند تا بلافاصله دوباره کار کند. مشکلات عمده کیفیت باید بلافاصله به کارخانه گزارش شود.
6. برای جلوگیری و کنترل کیفیت، بازرسان تمام وقت باید سه عضو و سه بانداژ باشند. "سه عضو" بازرسان کیفیت و مؤسسات کیفیت، مشاوران فنی، "سه" هستند. راهنما "کمک به کارگران شناسایی و تجزیه و تحلیل علل محصولات بد، کمک به کارکنان برای بهبود ایده های کیفیت اول و کمک به حل مشکلات کیفیت".
7. محصولات معیوب (بازده، ضرب و شتم، منابع، نقص) که در هر زمان در طول فرآیند تولید ظاهر می شود، باید در زمان مشخص و جداگانه مشخص شود.
7.1 پس از تعمیر محصول تعمیر شده و بازرسی شده، آماده پردازش در فرایند بعدی است.
7.2 مواد زائد باید مشخص شود (نوشته شده) و برای پردازش بیشتر یا انتقال به بخش زباله به فرآیند اصلی بازگشته است.
7.3 مواد بازیافتی، بازرس تمبر علامت بازیافت و بازگشت به فرآیند اصلی برای ادامه پردازش و یا انتقال به محصول به پایان رسید.
7.4 محصولات معیوب، ارزش تولید را در نظر نگیرید، و تولید محصولات معیوب را به طور جداگانه در فرآیند تولید، مجاز می شود تنها مواد واجد شرایط و مجاز بازپرداخت مجاز باشد.
8. اپراتور باید بیشتر فکر کند و فرایند تولید را در نظر بگیرد. مدیرعامل کارخانه برای مدیران گزارش و پاداش های مادی برای اپراتورهایی که پیشنهادات منطقی را ارائه می دهند برای تحکیم و بهبود کیفیت فرآیند و کیفیت محصولات، ارائه می دهد.

گواهینامه ها
 • چین Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE Certification

  عدد:0E160202.LHP0Q03

  تاریخ صدور:2016-02-01

  تاریخ انقضا:2021-06-01

  محدوده / محدوده:Paper Pulp Molding Production Line

  صادر شده توسط:Shanghai OVI Information Technology Co., Ltd.

 • چین Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE Certification

  عدد:0E160202.LHP0Q03

  تاریخ صدور:2016-02-01

  تاریخ انقضا:2021-02-01

  محدوده / محدوده:Plastic foamed product production line

  صادر شده توسط:Shanghai OVI Information Technology Co., Ltd.

 • چین Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:The Authentication Certificate of Quality Management System

  عدد:05314Q21622R0M

  تاریخ صدور:2014-08-01

  تاریخ انقضا:2017-07-31

  محدوده / محدوده:The production and sales of packaging machinery equipment (egg machine production line, PE foam cloth equipment)

  صادر شده توسط:Beijing NGV Certification Centre Inc

اطلاعات تماس
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

تماس با شخص: Mrs. Doris zhou

تلفن: 0086-13081645718

فکس: 86-0535-8573299

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)